Sielsko-Anielsko Café

Zapraszamy na kawę i ciastko!

Jest też witryna z dewocjonaliami i książkami.

Sielsko Anielsko Cafe to kawiarnia mieszcząca się przy ulicy Puławskiej na dziedzińcu Parafii św. Michała. Kawiarenkę prowadzi małżeństwo: Karolina i Radosław, którzy sami pieką ciasta, robią zdrowe batony i trufle. Zjemy tu m. in. bezy, tarty (np. cytrynową i czekoladową z wiśniami), brownie, serniki; są też lody rzemieślnicze oraz ciasta bez glutenu i bez laktozy. Można napić się kawy (Pellini!) i herbaty.

Sielsko Anielsko chce być łącznikiem między życiem codziennym a kościołem. Tu można zajrzeć w drodze na modlitwę, albo zatrzymać się, wychodząc z kościoła. Jest to także miejsce przyjazne dzieciom, dla których przygotowano kącik zabaw, przewijak i gry.

Kawiarnia zachęca swoich gości do wymiany książek.

Zapraszamy!

Godziny pracy kawiarni:

Niedziela 10.00-19.00

Poniedziałek nieczynna

Wtorek 12.00-19.00

Środa 12.00-19.00

Czwartek 12.00-19.00

Piątek 12.00-19.00

Sobota 11.00-15.00

Uwaga. Od soboty 11 maja do wtorku 14 maja kawiarenka będzie nieczynna. Przepraszamy.

.

Warszawa, ul. Puławska 95